Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Boružiukai"

AUKLĖTOJA 

Daiva Židonienė

Auklėtojo kvalifikacinė kategorija

AUKLĖTOJA

Viktorija Lauraitienė

Auklėtojo kvalifikacinė kategorija

AUKLĖTOJOS PADEJĖJA

Virginija Suščenko


2017–2018 m. m.

Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą

               Liūdynės skyriaus vaikai dalyvavo ilgalaikiame respublikiniame projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“.          

 

 

 

 

 

 

 

Pavasarį vaikai grupėje sėjo moliūgo sėklas, joms išdygus, kartu su auklėtojomis prižiūrėjo daigelius, laistė, pureno žemę. Vėliau vaikai nešėsi daigelius namo ir kartu su tėveliais augino savo daržuose. Rugsėjo mėnesį visi galėjo didžiuotis gausiu moliūgų derliumi. Vaikai atnešę savo „augintinius“ į darželį juos lygino, matavo, svėrė. Pasidžiaugę savo spalvingomis daržovėmis, sustatėme iš jų ilgą ilgą oranžinį traukinį, net iš 37 „vagonėlių“. Traukinuko ilgis buvo 9 metrai 87 centimetrai. Išrinkome patį didžiausią moliūgą Milžiną, kurio plotis siekė 1 metras ir 55 centimetrai, o aukštis 40 centimetrų. Vaikučių tėveliai pasidalino savo originaliais moliūgų patiekalų receptais, kuriuos saugosime mūsų „Kulinarinėje knygelėje“.

Spalio 7 dieną dalyvavome Vilniuje ilgiausios moliūgų eilės Lietuvoje rekordo siekime. Į Vilniaus Vingio parką nuvežėme šešis pačius gražiausius vaikų išrinktus moliūgus, kuriuos sustatėme į eilę. Lietuvos moliūgų rekordas buvo užfiksuotas - traukinį sudarė 907 moliūgai, jo ilgis buvo 214 metrų.

Spalio 13 dieną Morka pakvietė vaikučius į 1-ąjį Moliūgo gimtadienį. Visa Liūdynės skyriaus bendruomenė, nešina savo gamintomis dovanėlėmis susirinko į šventę. Mūsų Moliūgas kažkodėl svečius pasitiko labai nusiminęs. Šventės šurmulyje kartu su Morka, Kopūstu ir Paprika šokome, deklamavome eilėraštukus, dainavome daineles, visaip linksminome Moliūgą, kad tik jis  nusišypsotų. Gimtadienio šventę užbaigėme lapų „fejerverkais“.

  

Auklėtoja Daiva Židonienė